Singapurskie nowości

Poznaj i odkryj Singapur na nowo podczas e-learningowego kursu, który został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalistów z branży turystycznej w Polsce. Kurs zaprezentuje uczestnikom informacje dotyczące podróży do Singapuru oraz najważniejszych atrakcji przyrodniczych, kulturalnych i gastronomicznych miasta.
Po ukończeniu kursu agenci będą mieli szansę wygrać bilet w klasie ekonomicznej do Singapuru.

Dołącz do kursu e-learningowego tutaj: https://rynekpodrozy.com.pl/singapore/

Changi Travel Circle – Nowa platforma B2B dla biur podróży

Singapurskie Lotnisko Changi pragnie zaprosić do udziału w nowo uruchomionym programie B2B i platformie dla zagranicznych partnerów biur podróży – Changi Travel Circle (CTC)!

Członkowie programu będą mogli:
• nawiązywać nowe kontakty biznesowe i uzyskać dostęp do zróżnicowanej gamy produktów turystycznych Singapuru na rynku B2B;
• być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i wydarzeniami z lotniska Changi oraz Jewel Changi, odwiedzając kompleksowe centrum zasobów i uczestnicząc w seminariach internetowych;
• zdobywać punkty Circle i otrzymywać atrakcyjne bony upominkowe podczas interakcji na rynku B2B;
Członkostwo w programie jest bezpłatne!

Dołącz do nas już dziś na www.changitravelcircle.com!

STB, PCMA i UFI opublikują białą księgę, aby na nowo wyobrazić sobie przyszłość wydarzeń biznesowych

Singapore Tourism Board (STB), Professional Convention Management Association (PCMA) i Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego (UFI) nawiązały współpracę, celem której jest publikacja białej księgi zatytułowanej „Reimagining Business Events – Through COVID-19 and Beyond” (Nowe spojrzenie na wydarzenia biznesowe — przez COVID-19 i nie tylko).
Biała księga, wprowadzona na pierwszym spotkaniu hybrydowym Singapore MICE Forum x IBTM Wired w Marina Bay Sands w dniu 28 czerwca 2021 r., jest pierwszą tego typu współpracą między państwem-destynacją a wiodącymi stowarzyszeniami reprezentującymi branżę wystawienniczą, kongresową i konferencyjną. Analizuje jak różne sektory w branży zmieniły się przez epidemię COVID-19 i integruje pomysły z całego świata, by pomóc organizatorom wydarzeń biznesowych udoskonalić swoją ofertę i opracować dalsze działania.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stonie: https://www.stb.gov.sg/content/stb/en/industries/meetings-incentive-travel-conventions-exhibitions/reimagining-business-events.html

Singapurski Pawilon na Expo 2020 w Dubaju

Innowacyjne rozwiązania urbanistyczne i kultura Singapuru zostaną zaprezentowane na światowej scenie podczas zbliżającego się Expo 2020, która odbędzie się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zaprojektowany przez singapurską pracownię architektoniczną WOHA, Singapurski Pawilon reprezentuje starania narodu, by stać się „Miastem Przyrody” oraz pokaże jak tę wizję można zrealizować w dowolnym miejscu dzięki inteligentnym i zrównoważonym rozwiązaniom miejskim.
Po wejściu do „Ground Garden”, zwiedzających powita krajobraz ogrodowy ze stawem fitoremediacyjnym położonym wśród bujnej roślinności, drzew i krzewów, w tym narodowego kwiatu Singapuru – orchidei Vanda Miss Joaquim. Odwiedzający będą mogli wyobrazić sobie, w jaki sposób można zintegrować i przywrócić przyrodę w środowisku miejskim.
Więcej informacji o pawilonie można znaleźć na stronie: https://www.singapore2020expo.gov.sg/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.