W Pradze jak w domu

W tym roku odbędzie się druga edycja projektu „W Pradze jak w domu”, opracowanego przez Prague City Tourism, mającego na celu wspieranie ruchu turystycznego w stolicy Czech.

Praha_Vysehrad. fot. Libor Sváček
Praga Vysehrad. fot. Libor Sváček

Do projektu włączyły się hotele, hostele, pensjonaty oraz muzea, galerie, zabytki i inne atrakcje turystyczne Pragi. Turyści, którzy zarezerwują zakwaterowanie w obiektach włączonych do projektu, otrzymają vouchery uprawniające do bezpłatnych wstępów do wybranych atrakcji lub do zwiedzania Pragi z przewodnikiem. Akcja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2021 roku lub do wyczerpania voucherów.

Wystarczy wejść na stronę  www.pragueunlocked.eu , wypełnić w formularzu liczbę osób i nocy, sprawdzić ilość otrzymanych punktów, następnie przejrzeć katalog obiektów i zastanowić się, na jakie atrakcje można wydać otrzymane punkty. Następnie należy wybrać obiekt

Praga Troja_fot. Libor Sváček
Praga Troja_fot. Libor Sváček

zakwaterowania i dokonać rezerwacji. Vouchery można odebrać na recepcji hotelu.

W ramach akcji można także zarezerwować zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim. W tym przypadku, po dokonaniu rezerwacji noclegu, należy wysłać e-mail na adres guides@prague.eu (najpóźniej do 6 godzin przed przyjazdem), z prośbą o rezerwację w konkretnym terminie zwiedzania z przewodnikiem w języku polskim. Tematyczne programy i trasy zwiedzania są dostępne na stronie internetowej.

Szczegółowe informacje: www.pragueunlocked.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.