OstatnieSzwajcaria

Kilka ciekawostek ze Szwajcarii.

Magiczna zimowa kraina w Bazylei oraz hotele Snow Sports, które oferują komfortowy wypoczynek i dogodny dostęp do profesjonalnych centrów serwisowych dla miłośników sportów zimowych. A co wśród nowości? Czarna trasa zjazdowa na Jakobshorn. Zimą nie może też zabraknąć inspirujących zimowych opowieści. Tym razem prosto z Zermatt u stóp Matterhornu. Zachęcamy do odsłuchania wyjątkowego fabularnego podcastu „Blum”. Podcast to nie tylko opowieść, ale także emocjonująca podróż przez malowniczy krajobraz Szwajcarii.

Śnieg i muzyka

Członkowie zespołu Wintershome, pochodzący z Zermatt u stóp Matterhornu i będący potomkami słynnego narciarza Pirmina Zurbriggena, połączyli miłość do gór z tworzeniem muzyki. Pomimo sportowego dziedzictwa, postanowili podążać za pasją muzyczną, co zaowocowało spontanicznym powstaniem zespołu. Ich muzyka zdobyła uznanie w szwajcarskim świecie muzycznym.      

Czarna trasa z Jakobshorn  

Nowa czarna trasa zjazdowa na terenie narciarskim Jakobshorn prowadzi bezpośrednio z „Usser Isch” do centrum Davos Platz. Trasa przypomina pokryte śniegiem lasy amerykańskich Gór Skalistych i obiecuje pełne przygód wrażenia z jazdy na nartach. Zjeżdzając pokonujesz 1000 metrów w dół.       

Noclegi dla amatorów sportów zimowych  

Hotele Snow Sports to doskonałe miejsca dla miłośników sportów zimowych, zapewniające komfortowy wypoczynek i doskonałe warunki do regeneracji po dniu na stoku. Usytuowane w malowniczych górskich krajobrazach, gwarantują nie tylko relaksacyjną atmosferę, lecz także łatwy dostęp do tras i profesjonalnych centrów serwisowych. 

Niezwykły podcast

„Blum” to fabularny podcast opowiadający historię zaginięcia Clary Pastor, studentki historii sztuki, badającej twórczość szwajcarskiej malarki Ursuli Blum. Dziennikarka Emma Castillo odkrywa tę historię, ruszając do Szwajcarii, gdzie rozgrywa się nie tylko tajemnicze śledztwo, lecz także emocjonująca podróż przez malowniczy krajobraz. Sztuka, historia i niezapomniane przygody splecione w jedną fascynującą opowieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *